Ivi

Ivi – ilus ja iseloomuga.

Ivi jõudis Kassijaama kaugelt Narvast. Ta on üks sealsest kassikolooniast päästetutest. Meie saame teda aidata, pakkudes talle ajutist peavarju, kuna tema senine hoidja sattus väljapääsmatusse olukorda ja pidi leidma Ivile uue peatuspaiga. Võimalik, et Ivi kolib sügisel Narvasse tagasi, aga tegelikult me loodame väga, et leiame talle enne kodu.
Ivi välimus meeldib kahtlemata paljudele. Tema kasukas on kaunist tooni – on see nüüd kollane, punane, karamelli- või hoopis koorekohvi karva, eks see on vaataja silmades. Tema siiani veidi hämmingus silmad on hele-helesinised.
Praeguseks teame, et Ivi on umbes kolmeaastane, on tänavaelus kaotanud mõned hambad ja õppinud olema ettevaatlik.
Steriliseerimise ajal kammiti Ivi kasukas siledamaks ja nüüd jääb üle ainult oodata, kuni ta saavutab oma tõelise ilu.
Iseloomu osas on samuti veel arenguruumi – hetkel on Ivi küll mõnevõrra juba kohanenud, aga eriti ei taha, et teda pikemalt paitatakse. Ta nuusutab uudishimulikult kätt, aga siis põikleb eest ära. Veidi ehmunud olekuga on ta, aga teised kassid tunduvad talle palju huvi pakkuvat. Kuri ta ei ole ja usume, et temast võib saada usaldav kodukiisu.
Väikesed mänguhiired on tema lemmikud.
Hetkel saab teda iseloomustada veel ühe sõnaga – ablas. Ta võib loetud sekunditega ära süüa kolm Gourmet pasteeti ja ootab veel lisa. Veel on vara oodata, et ta saaks aru, et nälgima ta enam ei pea ja et toidukauss täitub üha uuesti.
Ivi on vaktsineeritud, steriliseeritud ja kiibistatud.
Kui aga keegi tunneb juba praegu, et Ivi on tema kass, siis ootame kirju: info@kassijaam.eu